a
Działamy w oparciu o wiedzę i doświadczenie, które zdobyliśmy przez kilkanaście lat...
Title Image

O nas

Jak działamy?

Działamy w oparciu o wiedzę i doświadczenie które zdobyliśmy przez kilkanaście lat. Jako praktycy farmaceuci byliśmy właścicielami kilkudziesięciu aptek, w których zatrudnialiśmy łącznie ponad 450 pracowników.  Działaliśmy tak, przez blisko 15 lat i zawsze kolejnego roku rozwijaliśmy się stając się stale coraz większą firmą.  Dążąc do ciągłego rozwoju postanowiliśmy podzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem, w wyniku czego powstał projekt AptekaSzkolenia. Wierzymy iż powinniśmy wspierać innych w dążeniu do bycia najlepszymi w swojej działalności. Ta wiara pozwoliła nam przygotować program kompleksowego wsparcia aptek, który obejmuje pracę na linii pracownik-pacjent, pracownik-pracownik, pracownik-przełożony. Zastosowanie naszego programu w praktyce w znaczący sposób wpłynie na funkcjonowanie Twojej Apteki, sprawi że pacjenci z wielką przyjemnością do Ciebie powrócą. Dzisiejsze czasy w znaczący sposób się zmieniają, a każdy klient, nieważne czy sklepu spożywczego, odzieżowego, czy apteki chcę być miło obsłużony, chce by mu doradzono, chce się upewnić iż dokonał właściwego zakupu.

To nasza rola, farmaceutów, aby nasi pacjenci byli nie tylko zdrowi, ale byli zadowoleni ze Swojej Apteki, do której zawsze wrócą i którą polecą swoim znajomym.

15
Lat
456
Przeszkolonych osób
388
Godzin szkoleniowych

Kim jesteśmy?

Magister farmacji

Absolwentka Akademii Medycznej na kierunku farmacja apteczna. Swoje doświadczenie budowała latami będąc przedstawicielem medycznym...

Właściciel sieci aptek, przedsiębiorca i trener sprzedaży. Kilkunastoletnie doświadczenie w handlu i sprzedaży bezpośredniej.

Te trio, czyli Katarzyna Lepietuszko, Robert Lepietuszko oraz Krzysztof Pogorzelski,  niczym lekarstwo przygotowane specjalnie pod pacjenta jest w stanie uleczyć każdą aptekę, którą trapi lekka gorączka, przeziębienie a nawet ciężka choroba.
Na co czekasz, zadzwoń i zażyj lek, który nazywa się APTEKASZKOLENIA.